Ochrana osobních údajů

 

1. Nabídka služeb prostřednictvím webových stránek www.tomkosacik.cz vyžaduje vložení vašich osobních údajů jméno a e-mailová adresa. Pokud tyto Vaše osobní údaje provozovateli poskytnete, ten s nimi s Vaším souhlasem bude nakládat v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění a v souladu s dalšími platnými zákony České republiky, které tuto oblast upravují. Zájemce souhlasí se zpracováním výše uvedených osobních údajů.

2. Provozovatel neprodává, nepřevádí a nesděluje osobní data uživatele třetím osobám. Třetím osobám je může provozovatel předat pouze s předchozím souhlasem uživatele. Je však povinností provozovatele osobní údaje uživatele poskytnout orgánům státní správy jako je např. Policie ČR, finanční úřady atd. pokud by v rámci soudního a jiného právního a správního řízení byly těmito orgány vyžádány.

Odkaz na odvolání souhlasu a vymazání osobních údajů uživatele má uživatel na každé emailové zprávě provozovatele. Pro odvolání souhlasu či pro změnu osobních údajů uživatele je možné napsat na emailovou adresu tomas.kosacik@gmail.com

Informace o provozovateli:

Mgr.Tomáš Kosačík
Hrbáč 1170
763 31 Brumov-Bylnice
IČO: 75092247
DIČ: CZ8409074124

© 2013 : | Ochrana osobních údajů | Vytvořil: Machi | Sitemap